Beau monde

cover-Noiembrie

Beau Monde a aparut acum ceva vreme. Imi pare rau canu v-am anuntat la momentul aparitie, dar in vacanta am fost destul de rupta de realitate. Am postat coperta in ideea in care nu ati aflat pana acum de ea. Revista se afla inca pe piata si o recomand cu drag.

7 Răspunsuri pentru “Beau monde”

  1. Irina zice că:

    Andreea, esti superba! Am cumparat si revista, am citit cu mare placere mesajele tale de debut in actorie. God bless you! :-)

  2. Mada zice că:

    Felicitari tie si intregii echipe care a realizat coperta si pictorialul din ELLE!

  3. zuzulik zice că:

    Spun si repet! Cel mai reusit pictorial al tau de anul acesta !! te imbratiseaza ,Zuzi

  4. Simona Deleanu zice că:

    Si in ultimul numar din ELLE care tocmai a aparut!

  5. adrianna zice că:

    de revista elle nu ne spui nimic:)?te pup!

  6. Simo zice că:

    Daaa….am cumparat revista, inca de cand erai in vacanta…deja s-a pus praful pe ea:))))

    Pup! <3

    Simo

  7. Alexandra zice că:

    Buna Andreea:)

    Sunt un pic off topic… dar am nevoie de ajutorul tau. Caut tricoul cu mesajul ” I’m not 30, I’m 18 with 12 years experience” si nu il gasesc pe nicaieri( bine am cautat in 2 locuri ca nu stiu sa ma duc in alta parte:) ) Mi-l doresc foarte mult … ma poti ajuta sa-mi spui unde sa ma duc ? Cei de la magazin … au ridicat din umeri!!

    Multumesc mult mult :)
    Alex

Lasă un răspuns